آموزش

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فراگیری پهپادها (پرنده‌های هدایت پذیر از دور) در سال‌های اخیر و همچنین رونمایی از پهپادهای پیشرفته توسط شرکت‌های مختلف، کاربران زیادی به استفاده از این پرنده‌ها روی آورده‌اند. بدیهی است که دارا بودن مهارت‌های لازم و دانستن قوانین پروازی از آسیب رسیدن به پرنده و افراد اطراف آن و همچنین مشکلات امنیتی، جلوگیری خواهد کرد. شرکت شریف اگربات با دارا بودن مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری، با برگزاری دوره‌های مختلف، همراه علاقه مندان خلبانی پهپادهای غیرنظامی، بخصوص پهپادهای مورد استفاده در صنعت کشاورزی است.


دوره‌های آموزشی شریف اگربات:

- دوره صلاحیت پروازی پهپاد (مولتی‌روتور) با اعطای گواهینامه معتبر از سازمان هواپیمایی کشوری (مدت دوره ۳.۵ روز)
این دوره بر اساس حداقل سرفصل ها و مدت زمان ارائه شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری برگزار می شود. در این دوره مبانی حرکت پهپادهای عمودپرواز به همراه آشنایی با اجزای تشکیل دهنده آن به صورت تئوری آموزش داده شده و همچنین شرکت کنندگان با مقررات و قوانین استفاده از پهپادها در ایران آشنا می شوند. بعلاوه آموزش عملی خلبانی ابتدا در شبیه ساز پرواز و سپس با یک پهپاد آموزشی انجام می شود.
سرفصل مطالب ارائه شده در این دوره: آشنایی اولیه با پهپاد، فرمان های کنترلی، کنترل پرنده به کمک شبیه ساز پرواز، آشنایی اولیه با اجزای اصلی پهپاد، آموزش عملی پرواز (تمرین با شبیه ساز پرواز و پهپاد آموزشی)، آموزش اولیه تصویربرداری هوایی، آشنایی با مقررات پروازی

- دوره تخصصی خلبانی و صلاحیت پروازی پهپاد (مولتی‌روتور) با اعطای گواهینامه معتبر از سازمان هواپیمایی کشوری (به منظور آشنایی تخصصی با اجزای پهپاد به مدت ۵ روز)
این دوره سرفصل ها و مدت زمان ارائه شده بیش از میزان ارائه شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری است. در این دوره مطالب دوره صلاحیت پرواز با جزئیات بیشتر آموزش داده می شود. بعلاوه آموزش عملی خلبانی ابتدا در شبیه ساز پرواز و سپس با یک پهپاد آموزشی با مدت زمان بیشتر انجام می شود.
سرفصل مطالب ارائه شده در این دوره: آشنایی انواع پهپادها، فرمان‌های کنترلی، کنترل تخصصی پرنده به کمک شبیه ساز پرواز، آشنایی با اجزای پهپاد به منظور انجام تعمیرات اولیه، آموزش عملی پرواز، آموزش تصویربرداری هوایی، آشنایی با مقررات پروازی

- دوره تصویربرداری هوایی با پهپاد (مدت دوره ۲ روز)
پیش نیاز: دوره صلاحیت یا دوره تخصصی خلبانی
- دوره نقشه برداری هوایی با پهپاد (مدت دوره ۳ روز)
پیش نیاز: دوره صلاحیت یا دوره تخصصی خلبانی
- دوره پهپادهای کشاورزی و سمپاش (مدت دوره ۳ روز)
آشنایی با انواع پهپادهای کشاورزی، آشنایی با اجزای پهپادهای محلول پاش، نحوه کار با پهپادهای کشاورزی و تنظیمات پرنده قبل از پرواز، آشنایی با نرم افزار پرواز پرنده، اجرای عملی پرواز محلول پاشی

همچنین شرکت شریف اگربات آمادگی برگزاری دوره‌های ترویجی و تخصصی در ارگان‌ها و سازمان‌ها را دارد. برای هماهنگی می‌توانید با ما تماس بگیرید.
nb-360-syma-x5-explorers-4ch-rc_1_2c502cc55b4dd7e061d4624fa79f1906

پرنده آموزشی

از پرنده آموزشی در بخش عملی جهت تمرین و کسب مهارت لازم خلبانی استفاده می‌شود. پیش از خلبانی پرنده‌های گران قیمت بهتر است از پرنده‌های آموزشی ارزان قیمت جهت تسلط بیشتر استفاده کرد.
کاراموزان در صورت تمایل می‌توانند برای تمرین و مهارت بیشتر خود در کنترل و هدایت پرنده در آینده، این پرنده را به شرکت سفارش بدهند تا برای آن‌ها تهیه شود.

1M0A4405-min-1000x1000-compressed-1000x1000

دسته شبیه ساز پرواز

با استفاده از دسته شبیه‌ساز پرواز در محیط مجازی تمرین کنترل و هدایت پرنده انجام می‌شود تا فرمان‌های کنترلی در ذهن کاراموز از یک دیگر تفکیک شوند و تسلط کامل بر فرمان‌های کنترلی پیدا کند. همچنین شبیه‌ساز پرواز باعث می‌شود از آسیب‌های احتمالی به پرنده در صورت تصادف (کرش) جلوگیری شود.
استفاده مداوم و منظم از شبیه‌ساز پرواز به حفظ آمادگی خلبانان کمک شایانی می‌کند.
کاراموزان در صورت تمایل می‌توانند برای تهیه شبیه‌ساز پرواز به شرکت سفارش بدهند.

 
شمارهناممدت زمانمبلغ (تومان)
۱۰۲دوره صلاحیت پروازی پهپاد (مولتی روتور)
با اعطای گواهینامه معتبر از سازمان هواپیمایی کشوری
۳.۵ روزه (۲۸ ساعت)۴.۵۰۰.۰۰۰
۱۰۳دوره تخصصی خلبانی و صلاحیت پروازی پهپاد (مولتی روتور)۵ روزه ( ۴۰ ساعت)۵.۰۰۰.۰۰۰
۱۰۴دوره تصویربرداری هوایی با پهپاد۲ روزه ( ۱۶ ساعت)۳.۵۰۰.۰۰۰
۱۰۵دوره نقشه برداری هوایی با پهپاد۳ روزه (۲۴ ساعت)۷.۵۰۰.۰۰۰
۱۰۶دوره پهپادهای کشاورزی و سمپاش۳ روزه (۲۴ ساعت)۶.۰۰۰.۰۰۰
۱۰۷دوره تایید مدرک خلبانی (صدور مدرک سازمان)در صورت نیاز به آموزش هزینه آموزش دریافت خواهد شد۱.۰۰۰.۰۰۰
 
 
 
 
 
فارسی