22 الی 24 خرداد - دوره آموزشی صلاحیت پروازی پهپاد (مهارت خلبانی پهپاد)
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

معرفی شرکت

بیش از 4 سال تجربه در فناوری داریم!

شرکت کشاورزیار رباتیک شریف با نام تجاری شریف اگربات SharifAgRobot در سال 1398 توسط برخی پژوهشگران فعال در آزمایشگاه رباتیک کشاورزی دانشگاه صنعتی شریف تاسیس شد. هدف اصلی شرکت شریف اگربات پرداختن به مسائل و حل مشکلات صنعت کشاورزی، بر پایه روشها و فناوریهای هوشمند و دانش روز دنیا است.

کار ما تولید انواع پهپاد تخصصی کشاورزی، آموزش و خدمات مرتبط است.

شرکت شریف اگربات ابتدا فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه خدمات محلول‌پاشی باغات و مزارع کشاورزی به کمک پهپاد آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت دارای نمایندگیهایی در استان های مختلف برای ارائه خدمات سمپاشی با پهپاد است. پس از توسعه خدمات سمپاشی با پهپاد و اطلاع از نیاز کشاورزی کشور به این فناوری، شرکت شریف اگربات با توجه به تجربه طراحی و ساخت انواع ربات ها و پهپادها، اولین نمونه پهپاد سمپاش 10 لیتری را در فروردین 1400 ارائه داد. این شرکت در فروردین سال 1401 نسخه دوم پهپاد سمپاش را در دو حجم 10 و 20 لیتری ارائه کرد و در آذر ماه 1402 از پهپاد 30 لیتری و 50 لیتری خود رونمایی کرد.در حال حاضر این شرکت تولید کننده پهپادهای سمپاش با حجم مخزن 10، 20، 30 و 50 لیتر است.

دفتر مرکزی، واحد تحقیق و توسعه، کارخانه تولیدی

شرکت شریف اگربات در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف مستقر بوده و کارخانه تولیدی این شرکت در شهرک صنعتی بزرگ شیراز واقع است.
مهم!

کارخانه ساخت پهپاد کشاورزی شریف‌اگربات در شیراز راه‌اندازی شد.

کارخانه تولید انواع پهپادهای کشاورزی در ایران

مجوزها و گواهی‌نامه‌ها