16 الی 18 مردادماه- دوره آموزشی صلاحیت پروازی پهپاد (مهارت خلبانی پهپاد)
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

خدمات

خدمات دهی درجه یک

با هزینه اندک از خدمات ما
استفاده کنید!

انواع خدمات سمپاشی با پهپاد، سنجش از راه دور مزارع، نقشه برداری و آبیاری هوشمند را با شریف اگربات تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

خدمات سمپاشی با پهپاد

شرکت شریف اگربات با تلاش در جهت به روز کردن صنعت کشاورزی به کمک ربات‌های کشاورزی و کشاورزی هوشمند آماده ارائه خدمات سمپاشی با پهپاد است. با توجه به مزایایی که این روش دارد می‌توان به افزایش بهره‌وری صنعت کشاورزی کمک بسزایی کرد. استفاده از پهپادها در امر سمپاشی مزارع به دلیل کاهش مصرف آب و سم، افزایش سرعت سمپاشی و از همه مهم‌تر حفظ سلامت کاربران بسیار مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته است.

سنجش از دور و پایش مزارع

با پیشرفت‌های اخیر در زمینه طراحی و کنترل انواع مختلف پرنده‌های بدون سرنشین، استفاده از پهپادها در انجام عملیات سنجش از دور به علت سرعت بالاتر انجام عملیات، امکان دسترسی راحت‌تر و نیز امکان اخذ اطلاعات در مقیاس کوچک به علت فاصله کمتر تا سطح زمین، نسبت به ماهواره‌ها ارجحیت یافته است. 

نقشه برداری و کاداستر

اخد تصاویر هوایی توسط پهپادهای تصویر بردار به دلایلی همچون سرعت دسترسی بهتر و وضوح بالاتر، به مرور بر روش‌های دیگر داده برداری ارجحیت دارد. از این تصاویر هوایی با اهداف مختلفی همچون تهیه نقشه‌های دو بعدی و سه بعدی با مقیاس و دقت‌های گوناگون، پایش وضعیت در صنایع و زیرساخت‌ها، کنترل باغات و مزارع کشاورزی، و مواردی از این دست استفاده شده است.

خدمات آبیاری هوشمند

شرکت شریف اگربات آماده ارائه خدمات آبیاری هوشمند به مزارع و باغات شماست.