12 الی 14 تیرماه- دوره آموزشی صلاحیت پروازی پهپاد (مهارت خلبانی پهپاد)
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

دعوت به بازدید از غرفه شرکت شریف اگربات در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی ادوات، ماشین آلات و مکانیزاسیون کشاورزی

دعوت به بازدید از غرفه شرکت شریف اگربات در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی ادوات، ماشین آلات و مکانیزاسیون کشاورزی

با افتخار اعلام می‌داریم که شرکت شریف اگربات در نوزدهمین دوره نمایشگاه تخصصی ادوات، ماشین آلات و مکانیزاسیون کشاورزی، که در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود، حضور یافته است.

این رویداد معتبر، از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ بهمن ماه، فرصتی بی‌نظیر برای آشنایی با آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های حوزه کشاورزی و مکانیزاسیون ارائه می‌دهد. بازدیدکنندگان محترم می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۸ عصر، از غرفه ما واقع در سالن مولوی، غرفه شماره ۱۲/۱ بازدید به عمل آورند.

پوستر نمایشگاه

ما در شرکت شریف اگربات، مصمم به نمایش آخرین نوآوری‌ها و فناوری‌های پیشرفته در زمینه مکانیزاسیون کشاورزی هستیم. از همه علاقه‌مندان و فعالان این حوزه دعوت می‌نماییم تا با حضور در غرفه ما، از نزدیک با محصولات و خدمات نوین ما آشنا شوند.

بازدید از این نمایشگاه، فرصتی استثنایی برای گفتگو با کارشناسان برجسته ما و دریافت مشاوره‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف کشاورزی و مکانیزاسیون می‌باشد. ما منتظر دیدار شما هستیم تا بتوانیم تجربیات و دانش خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

بیایید با هم دیدار کنیم و به سوی آینده‌ای روشن در حوزه کشاورزی پیش برویم. امیدواریم دیدار شما در این رویداد مهم، گامی مثبت در جهت ارتقاء و توسعه کشاورزی پایدار باشد.

Let’s farm smart!

مقالات مرتبط